زمان انتشار: ۱۳۹۱ شنبه ۷ بهمن ساعت 16:52 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۱/۷ ساعت 16:52    تعداد بازدید: 50    کد مطلب: 139

دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر گیلان خبر داد:
تأمین‌اجتماعی گیلان در فعالیت‌های حجاب و عفاف، جزو 10 دستگاه برتر استان
دبیر ستاد احیاء استان گیلان و امام جمعه موقت رشت، سازمان تأمین‌اجتماعی را مجموعه‌ای ارزنده برای خدمت به اقشار جامعه برشمرد و گفت: اداره‌کل تأمین‌اجتماعی گیلان در فعالیت‌های حجاب و عفاف، در زمره ده دستگاه برتر استان است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، حجت‌الاسلام والمسلمین شفیعی‌زاده در نشست مشترک اعضای ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با اعضای شورای این تشکل در اداره‌کل تأمین‌اجتماعی، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر از فرائض سفارش شده و مؤکد است که در بسیاری از آیات و روایات به مثابه یک فریضه آمده است.
وی با تبیین نقش، جایگاه و اهمیت امر به معروف و نهی از منکر گفت: در جامعه دینی زمان امام عصر(عج)، احساس تکلیف برعهده همه مردم است و با عمل به همین فریضه‌ها می‌توان جامعه را در مسیر درست اداره نمود.
شفیعی‌زاده افزود: چنانچه اجرای عملی این امر مهم به عنوان یک فریضه به صورت همگانی در کشور نهادینه شود، منجر به اداره صحیح امور خواهد شد.
همچنین حق‌پرست مدیرکل تأمین‌اجتماعی گیلان در ادامه این نشست با ارائه گزارشی از عملکرد سازمان و جامعه تحت‌پوشش این استان، تأمین‌اجتماعی را به عنوان بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین سازمان بیمه‌گر برشمرد و گفت: آرمان این سازمان بزرگ بیمه‌ای در راستای تحقق عدالت اجتماعی و رفاه جامعه است.
وی اجرای قوانین مطلوب و مردم‌مدار را محور فعالیت‌های سازمانی برای ارائه خدمت به تمامی اقشار جامعه برشمرد.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha