کد خبر: 176
نفرات برتر چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان تأمین‌اجتماعی معرفی شدند
نفرات برتر چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان تأمین‌اجتماعی، در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم در دو گروه خواهران و برادران معرفی و با اهداء لوح و جوایز تقدیر شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، براساس نظر هیأت داوران، در رشته مفاهیم احمد کمال آرانی از اداره‌کل اصفهان، محمد نقی توکلیان فراهانی از استان مرکزی، عبداله سهراب‌لو از درمان زنجان موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند و در گروه خواهران نیز لیلا احسانی از اداره کل مازندران، صدیقه زاهدی از درمان مرکزی، مریم بروجردی از کاشان حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.
همچنین در رشته حفظ قرآن کریم نیز در گروه برادران علی رحیم‌زاده از درمان کاشان، مسلم پرنیان از درمان تهران و نادر رضائیان از درمان چهارمحال و بختیاری و در گروه خواهران افشاریان از درمان یزد، جهانشیر از درمان سمنان و مظفری از درمان گلستان در این مسابقات مقام اول تا سوم این رشته را کسب کردند.
 در رشته قرائت سعید مرامی از درمان سمنان، محمدرضا تقانی از درمان البرز و نوراحمد قهرمانی از ستاد مرکزی و در بخش خواهران لیلا مرادان از درمان تهران، ریحانه جلالی از درمان خراسان رضوی و لیلا وجدانی‌نژاد از اداره‌کل فارس رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در رشته ترتیل نیز محمد قاسمی از اداره‌کل کردستان، اکبر حاج فتحعلی از اداره‌کل قزوین و علی محمدپور از اداره کل خراسان شمالی رتبه اول تا سوم را کسب کردند و در بخش خواهران نیز مرضیه مریدی از درمان لرستان، سمیرا میرنیا از اداره‌کل سیستان و بلوچستان و آزاده سماعی نوروزی از اداره کل همدان حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.