زمان انتشار: ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۷ بهمن ساعت 15:09 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷ ساعت 15:09    تعداد بازدید: 113    کد مطلب: 117

پلی‌کلینیک تخصصی تأمین‌اجتماعی نسیم شهر افتتاح شد
همزمان با دهه مبارک فجر پلی‌کلینیک تخصصی تأمین‌اجتماعی نسیم‌شهر، به عنوان دومین طرح عمرانی اداره‌کل درمان استان تهران، با حضور معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی، فرماندار شهرستان بهارستان، امام جمعه بخش بوستان، نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات و مسئولین افتتاح شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر سیدعلی جمالیان در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر، گفت: باتوجه به جمعیت بالای شهرستان بهارستان، این پلی‌کلینیک تخصصی باید بتواند به بهترین نحو ممکن خدمات درمانی موردنیاز را به این قشر محروم پاسخگو باشد.
دکتر جمالیان با اشاره به دیگر طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی این اداره‌کل درخصوص رفع کمبودها و فضاهای درمانی در سطح مناطق محروم استان ابراز امیدواری کرد: این گونه طرح‌ها و اقدامات عمرانی حمایت همه جانبه مسئولین را در تمامی رده‌های صنفی طلب می‌کند که امیدواریم بتوانیم به اهداف عالی نظام که همان بیمه کردن و استفاده همه مردم از امکانات درمانی است، برسیم.
دکتر هدایت‌اله ادیب‌نیا معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی نیز در این مراسم طی سخنانی گفت: با مساعدت‌های مسئولین مشکلات درمانی مردم شهرستان بهارستان حل می‌شود.
وی افزود: سازمان تأمین‌اجتماعی موظف است از حق‌بیمه‌ای که مردم پرداخت می‌نمایند برای خود مردم مراکز درمانی بسازد.
دکتر ادیب‌نیا خاطرنشان کرد: با تأسیس سازمان تأمین‌اجتماعی پس از پیروزی انقلاب اسلامی کارهای بسیار زیادی برای بالا بردن سطح رفاه اجتماعی و تأمین سلامت اقشار کم‌درآمد جامعه انجام شده است که این به برکت نظام مقدس جمهوری‌اسلامی ایران است.
در ادامه این مراسم مهندس یونس نوبخت فرماندار شهردار بهارستان نیز ضمن قدردانی از مسئولین این پروژه اظهار داشت: علی‌رغم توطئه‌های استکبار جهانی از بدو انقلاب، کشور ما در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی و رفاهی به خصوص حوزه بهداشت پیشرفت چشمگیری داشته است که این امر باعث کاهش مرگ و میر و افزایش امید به زندگی بوده است.
مهندس نوبخت به نقش سازنده سازمان تأمین‌اجتماعی اشاره کرد و اذعان داشت: وجود تأمین‌اجتماعی مهمترین تحول عظیم در بحث درمان بوده و آرامش مردم را فراهم کرده است.
وی ادامه داد: امروز در دهه چهارم انقلاب اسلامی، تأمین‌اجتماعی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در بهبود وضعیت درمانی کشور نقش مهمی را ایفا می‌کند.
فرماندار بهارستان همچنین با اشاره به نیاز این شهرستان به پلی‌کلینیک تخصصی نسیم‌شهر افزود: شهرستان بهارستان یکی از شهرستان‌های پرجمعیت استان است که در این چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است و مردم این منطقه با افتتاح این پلی‌کلینیک دیگر نیازی به مراجعه به بیمارستان‌های شهرهای همجوار ندارند.
فرماندار بهارستان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در کشور 109 هزار تخت بیمارستانی و 18 هزار تخت بیمارستانی در دست ساخت است و توجه به تأمین‌اجتماعی در کشور این نوید را می‌دهد که دیگر مردم ما مشکلات درمانی نداشته باشند.
پلی‌کلینیک تخصصی نسیم شهر، با هزینه ساختمانی 5/4 میلیارد تومان و هزینه تجهیزات 5/2 میلیارد تومان در زمینی به مساحت 4500 مترمربع با زیربنای 4701 مترمربع در سه طبقه افتتاح شد.
این پلی‌کلینیک تخصصی، شامل بخش‌های: اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، داروخانه، سونوگرافی، درمانگاه‌های تخصصی زنان، کودکان، چشم‌پزشکی، مغز و اعصاب و دندانپزشکی است که می‌تواند بخشی از نیازها و مشکلات درمانی مردم بهارستان را حل نماید.

 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha