زمان انتشار: ۱۳۹۱ سه شنبه ۳ بهمن ساعت 10:01 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۱/۳ ساعت 10:01    تعداد بازدید: 44    کد مطلب: 146

امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای‌اسلامی:
ارتقاء صندوق تأمین‌اجتماعی به سازمان، منشأ خدمات گسترده‌ای به جامعه کارگری بود
نماینده مردم قم در مجلس شورای‌اسلامی گفت: ارتقاء صندوق تأمین‌اجتماعی به سازمان بدون شک منشأ خدمات گسترده‌ای به جامعه کارگری خواهد بود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، احمد امیرآبادی فراهانی در جلسه هم‌اندیشی بررسی مسائل و مشکلات جامعه کارگری استان قم که با حضور مدیرکل تأمین‌اجتماعی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کانون‌های نمایندگان شورای اسلامی کار این استان برگزار شد، با تأکید بر لزوم انجام کار کارشناسی برای اصلاح قانون کار، خواستار تعامل و همفکری تشکل‌های کارگری در این زمینه شد.
وی ارائه خدمات به بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی در استان قم را مطلوب دانسته و افزود: با پیگیری‌های ویژه مدیرکل تأمین‌اجتماعی قم، شعبه 4 تأمین‌اجتماعی در منطقه محروم نیروگاه قم درحال راه‌اندازی است و بخش زیادی از مشکلات جامعه کارگری در بخش دو قم، مرتفع می‌شود.
وی همچنین خواستار تسریع در انجام بیمه کارگران ساختمانی و مسائل مربوط به مشاغل سخت و زیان‌آور در استان قم شد.
مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان قم، نیز در ادامه جلسه نگاه سازمان در بخش مشاغل سخت و زیان‌آور را نگاه حمایتی از جامعه کارگری دانست و گفت: این اداره‌کل با جامعه کارگری، تعاملات خوبی دارد و مباحث مربوط به مشاغل سخت و زیان‌آور به صورت ویژه رسیدگی و بررسی می‌شود.
موسوی افزود: با اتخاذ تدابیر لازم و با هماهنگی واحدهای ذی‌ربط، تمامی کارگران ساختمانی معرفی شده از سوی صنف مربوطه، تا پایان امسال بیمه خواهند شد.
 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha