زمان انتشار: ۱۳۹۱ سه شنبه ۳ بهمن ساعت 09:55 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۱/۳ ساعت 09:55    تعداد بازدید: 133    کد مطلب: 147

راه‌اندازی دستگاه سنگ‌شکن در بیمارستان تأمین‌اجتماعی شهیدبهشتی شیراز
مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان فارس از راه‌اندازی دستگاه سنگ‌شکن کلیه در بیمارستان تأمین‌اجتماعی شهید بهشتی شیراز خبرداد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر سیدعلی اکبر بنی‌هاشمی، با اعلام این مطلب گفت: دستگاه سنگ‌شکن کلیه درون اندامی و برون‌اندامی بیمارستان تأمین‌اجتماعی شهید بهشتی از بالاترین سطح استاندارد برخوردار بوده و نه تنها در استان فارس بلکه در جنوب کشور بی‌نظیر است.
وی افزود: با هزینه‌ای بالغ بر 7 میلیارد ریال توانستیم این دستگاه را خریداری کرده و زیرساخت‌های مربوط به آن را راه‌اندازی کنیم و در خرید این دستگاه کیفیت خوب مدنظر بوده و خریداری آن نیز از یکی از معتبرترین شرکت‌های تجهیزات پزشکی انجام گرفته است.
مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان فارس اظهار داشت: زمان انتظار برای نوبت‌دهی در این بخش کمتر از یک‌هفته است و تلاش می‌کنیم تا با افزایش ساعات کاری، مدت زمانی که بیمه‌شدگان و بیماران برای دریافت خدمت موردنظر صرف می کنند را به کوتاه‌ترین زمان ممکن کاهش دهیم.
وی با بیان اینکه استفاده از دستگاه سنگ‌شکن بر عمل جراحی ارجحیت دارد تصریح کرد: زمانی که پزشک معالج استفاده از دستگاه سنگ‌شکن را به جای عمل جراحی توصیه می‌کند، بیمار از عوارض ناشی از بیهوشی، عفونت‌های احتمالی بعد از جراحی، درد و احتمال خونریزی که در جراحی‌ها ممکن است بروز کند و گریبانگیر وی شود مصون می‌ماند.
دکتر بنی‌هاشمی گفت: بزودی بخش آنژیوپلاستی نیز در بیمارستان تأمین‌اجتماعی شهید بهشتی شیراز راه‌اندازی می‌شود تا ضمن بالا بردن رضایت بیمه‌شدگان در وقت و هزینه آنان نیز صرفه‌جویی شود.

 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha