زمان انتشار: ۱۳۹۱ دوشنبه ۲ بهمن ساعت 14:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۱/۲ ساعت 14:40    تعداد بازدید: 71    کد مطلب: 150

آموزش مستمر و انتقال تجربیات، از الزامات حوزه بازرسی تأمین‌اجتماعی در استان‌ها است
مدیرکل دفتر بازرسی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، گفت: از الزامات حوزه بازرسی، آموزش مستمر، مداوم و انتقال تجربیات در استان‌ها است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، درویش‌پور در دومین نشست منطقه‌ای کارشناسان ارشد بازرسی و رسیدگی به شکایات که در شهرستان بندرانزلی برگزار شد با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: بازرسی‌های انجام شده از استان‌ها از طریق ستاد و با مشارکت کارشناسان استانی، از محاسن و ویژگی‌های خاصی برخوردار است.
وی افزود: مطلع شدن از سیاست‌های ستاد و امکان مقایسه و کسب تجربه در شناسایی نواقص و قوت‌ها از جمله ویژگی‌های مذکور است.
درویش‌پور با اشاره به شکل‌گیری ردیف کارشناس ارشد بازرسی و رسیدگی به شکایات برای اولین بار در سطح کشور طی سال‌جاری، نیاز به آموزش مداوم و مستمر و آموختن از یکدیگر را برای حوزه بازرسی ضروری دانست و گفت: به منظور تقویت و انسجام بیشتر بین کارکنان، کارشناسان و استان‌های مختلف در 5 منطقه تقسیم شده است.
وی با بیان نقاط قوت و فرصت‌های موجود در استان گیلان به خصوص منطقه ویژه بندرانزلی، خاطرنشان کرد: با وجود تمام فرصت‌ها و امکانات موجود، محرومیت‌های بسیاری نیز در این استان وجود دارد.
مدیرکل دفتر بازرسی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به تاریخچه‌ای از گیلان، این استان را دروازه اروپا در سال‌های گذشته برشمرد و گفت: آنان اولین مردم ایران در پیوستن به علویان در صدر اسلام هستند.
همچنین مدیردرمان و مدیرکل تأمین‌اجتماعی گیلان نیز در ادامه این نشست، با ارائه گزارشی از جامعه تحت‌پوشش و ویژگی‌های کار در استان، به نقاط قوت، شاخص‌ها، توانمندی‌های موجود و مشکلات پیش‌رو در مسیر اهداف سازمانی اشاره نمودند.
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha