زمان انتشار: ۱۳۹۱ يکشنبه ۱ بهمن ساعت 15:10 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۱/۱ ساعت 15:10    تعداد بازدید: 82    کد مطلب: 159

معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی :
راه‌اندازی ویدیو کنفرانس در سازمان تأمین‌اجتماعی زمینه مشارکت بیشتر را فراهم می‌کند
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی راه‌اندازی سامانه ویدیو کنفرانس سازمان تأمین‌اجتماعی را زمینه‌ساز مشارکت بیشتر در تصمیم‌گیری‌ها و انتقال سریع مطالب و نظرات مدیران استانی به مدیران ارشد سازمان تأمین‌اجتماعی دانست.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، علیرضا رخشنده‌رو در مراسم افتتاح سامانه ویدئو کنفرانس سازمان تأمین‌اجتماعی که با حضور روحبخش دستیاراجرایی مدیرعامل برگزار شد، گفت: این سامانه با هدف تسهیل و تسریع ارتباط بین مدیرعامل و معاونان مدیرعامل با مدیران استانی سراسر کشور راه‌اندازی شده است.
وی با اشاره به اینکه در اولین ارتباط توسط این سامانه با مدیران بیمه‌ای و درمانی تأمین‌اجتماعی گلستان عملکرد و مشکلات این استان بررسی شد، افزود: با استفاده از این روش می‌توان جلسات حوزه اداری و مالی و سایر موضوعات را به صورت کشوری و با حضور و مشارکت کارشناسان زبده کشور برگزار کرد.
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی اظهار داشت: با بهره‌گیری از سامانه ویدئو کنفرانس می‌توان در آن واحد نظرات کلیه مدیران استانی را در تصمیمات لحاظ کرد که یقیناً علاوه بر اخذ تصمیمات کاربردی‌تر، همراهی و ضمانت اجرای بیشتری را در سطح استان‌ها به وجود می‌آورد.
در این ارتباط که از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد، مدیر درمان تأمین‌اجتماعی گلستان ضمن تقدیر از راه‌اندازی این سامانه، گفت:‌ تلاش‌های زیادی در سازمان تأمین‌اجتماعی انجام گرفته تا با بهره‌گیری از تکنولوژی روز بتوانیم ارتباط بین مدیریت ارشد و مدیران استانی با سهولت و در کوتاه‌ترین زمان صورت گیرد تا بتوان از این ارتباط در تصمیم‌گیری‌ها بهره لازم را برد.
دکتر احمد نصرتی افزود: اخذ سیستم مدیریت کیفیت IMS برای اولین‌بار در کشور برای کلیه مراکز مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی گلستان، کسب لوح کشوری بیمارستان دوست‌‌دار مادر و تندیس ویژه از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توسط بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) گنبدکاووس و درمان بیش از 7 میلیون نفر مراجعه در طول سال از جمله عملکردهای مثبت مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی گلستان است.
مدیرکل تأمین‌اجتماعی گلستان نیز با تقدیر و مثبت ارزیابی کردن شیوه‌های نوین ارتباطی گفت: راه‌اندازی سیستم اتوماسیون و حذف کاغذ از اداره‌کل استان، اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای و وفاق و همدلی در حوزه‌های بیمه‌ای و درمانی از دست‌آوردهای مهم ما در تأمین‌اجتماعی استان گلستان است.
حسین امیری با بیان اینکه توجه به تأمین‌اجتماعی، توجه به نظام جمهوری‌اسلامی است و این سازمان دارای اهمیت زیادی در کشور است، افزود: ایجاد اولین شعبه چهره به چهره کشور در شهر گرگان یکی از افتخارات استان گلستان که به واسطه همراهی و همفکری ستاد مرکزی تأمین‌اجتماعی محقق شده است.
وی اظهار داشت: توجه به خواسته‌های کارکنان و خلق منابع جدید در مدل‌های جدید سازوکار تأمین‌اجتماعی دو موضوع مهم است که باید به آن پرداخته شود.
وی تصریح کرد: تفویض اختیار بیشتر به مدیران استانی باعث موفقیت بیشتر و عملکرد خوب آنان شده و ارتباط خوب و مثبت با سایر نهادها و ادارات را نیز در پی خواهد داشت.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha