زمان انتشار: ۱۳۹۱ يکشنبه ۱ بهمن ساعت 15:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۱/۱ ساعت 15:00    تعداد بازدید: 49    کد مطلب: 163

رشد 13 درصدی جمعیت تحت‌پوشش تأمین‌اجتماعی اردبیل
مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان اردبیل از رشد 13 درصدی جمعیت تحت‌پوشش تأمین‌اجتماعی استان خبر داد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، علی وفادار انزابی با اعلام این خبر گفت: تا پایان آبان سال‌جاری به جمعیت بیمه‌شدگان استان اردبیل بیش از 17 هزار نفر افزوده شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 12 درصد رشد را نشان می‌دهد و همچنین در بخش تعداد مستمری‌بگیران اصلی نیز 20 درصد افزایش داشتیم.
وی افزود: در 8 ماه ابتدایی سال 91، قریب به 99 میلیارد ریال از مطالبات معوق تأمین‌اجتماعی استان وصول شد که نسبت به وصولی مصوب 29 درصد افزایش نشان می‌دهد و همچنین در همین مدت بیش از 10هزار پرونده نیز مختومه شده است.
وی با اشاره به کسب رتبه خوب اداره‌کل تأمین‌اجتماعی اردبیل در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال 90 گفت: کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری استان پس از بررسی شاخص‌های عمومی و اختصاصی دستگاه‌های اجرائی استان، امتیاز این اداره‌کل را خوب اعلام کرد.
وفادار انزابی با اشاره به راه‌اندازی اتوماسیون اداری در این اداره‌کل افزود: افزایش دقت و ضریب اطمینان در کیفیت امور اداری، جلوگیری از اتلاف وقت، مکانیزه شدن بایگانی‌ها و امکان تهیه اطلاعات گوناگون آماری و گزارشی، مدیریتی، نظارتی در راستای بهبود فرایندها از دستاوردهای اجرای این سیستم پیشرفته است.
 
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha