زمان انتشار: ۱۳۹۱ شنبه ۳۰ دي ساعت 12:23 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۰/۳۰ ساعت 12:23    تعداد بازدید: 62    کد مطلب: 166

مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان کردستان:
جبران کمبود نیروی متخصص پزشکی در کردستان، بهینه‌ترین راه برای ارائه خدمت به مردم است
مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان کردستان کمبود نیروی متخصص پزشکی در این استان را یکی از مشکلات اساسی مجموعه دانست و خواستار جبران این کمبود به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر هوشنگ پیرفلاح در نشست مشترک اعضای مجمع نمایندگان مجلس شورای‌اسلامی با مدیران بیمه و درمان تأمین‌اجتماعی این استان ضمن بیان این که هم‌اکنون مراکز درمانی ملکی متعددی از سوی مدیریت درمان کردستان به مردم ارائه خدمت می‌نمایند، خاطرنشان کرد: تأمین پزشک متخصص در حوزه‌های مختلف همواره یکی از دغدغه‌های جدی در این حوزه بوده است و انتظار می‌رود نمایندگان زمینه را برای رفع این مشکل فراهم نمایند.
وی افزود: درحال‌حاضر در بیمارستان تأمین‌اجتماعی سنندج که دارای 110 تخت فعال است، بخش‌های مختلفی از جمله جراحی، داخلی، زنان و زایمان، کودکان، قلب و عروق، اتاق عمل، اورژانس، آندوسکوپی، آزمایشگاه، رادیولوژی و سونوگرافی به صورت شبانه‌روز به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌کنند.
پیرفلاح اظهار داشت: در بیمارستان سقز نیز 53 تخت فعال وجود دارد که از لحاظ تخصصی در بخش‌های مختلف آن خدمات متعددی ارائه می‌شود.
وی افزود: تسریع و تسهیل خدمت‌رسانی بهتر به مردم به ویژه افراد تحت‌پوشش بیمه تأمین‌اجتماعی و توسعه و تقویت دو بیمارستان تأمین‌اجتماعی در استان کردستان، از مهمترین برنامه‌ها در زمان مدیریت جدید سازمان تأمین‌اجتماعی بوده است.
مدیردرمان تأمین‌اجتماعی کردستان با اشاره به پرداخت‌های انجام گرفته به پزشکان و مراکز درمانی طرف قرارداد در این استان گفت:‌ خوشبختانه درحال‌حاضر تمامی پرداخت‌ها به مراکز درمانی طرف قرارداد در استان کردستان به روز شده است و این امر مهم می‌تواند در افزایش کیفیت خدمات ارائه شده مؤثر باشد.
همچنین رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس در ادامه این نشست گفت: وضعیت کشور در حوزه بهداشت و درمان مطلوب نیست و هزینه‌های درمانی سهم بیمه‌شدگان در کشور بسیار بالا است.
دکتر سالارمرادی خاطرنشان کرد: عدم پزشکان متخصص در این استان سبب هزینه‌های هنگفت برای بیماران و مهاجرت آنان به استان‌های بزرگ کشور می‌شود.
وی تأکید کرد: ایجاد ظرفیت‌های مناسب به منظور جذب متخصصان بومی و غیربومی برای حضور در این استان باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha