زمان انتشار: ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۶ دي ساعت 14:02 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ساعت 14:02    تعداد بازدید: 204    کد مطلب: 167

معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی:
تعالی سازمانی با توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی قابل انجام است
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی، دستیابی به آرمان‌ها و تعالی سازمانی را با توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی قابل انجام دانست و گفت: هدف اصلی و رسالت سازمان تأمین‌اجتماعی حمایت از سرمایه انسانی کشور است و بدون تردید منابع انسانی مهمترین و ارزشمندترین سرمایه است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، علیرضا رخشنده‌رو در دوره ارتقاء سلامت اداری که با حضور مشاور اجرایی مدیرعامل و مدیران حوزه اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی در تبریز برگزار شد. ضمن اشاره به اصل 53 قانون اساسی، همه پرداختها در حدود اعتبار مصوبه را به موجب قانون دانسته و به تشریح قانون ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد و مصادیق آن پرداخت.
وی در ادامه توجه به توسعه منابع انسانی را از اولویت‌های کاری هر سازمانی دانسته و اذعان داشت: با توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی تعالی سازمانی و دستیابی به آرمان‌ها و چشم‌اندازهای تدوین شده قابل حصول خواهد بود.
رخشنده‌رو آموزش را یکی از مهمترین فرآیندها، برای ارتقاء منابع انسانی دانست و عنوان داشت: آموزش و پژوهش در جامعه و نیز سازمان تأمین‌اجتماعی نیاز به تحوّل داشته و بایستی از پتانسیل‌های موجود و فرصت‌های آموزشی ایجاد شده به نحو احسن در راستای تحقق اهداف سازمانی بهره جست.
همچنین در این مراسم رخشنده‌رو از نرم‌افزار چندرسانه‌ای دانستنی‌های بیمه‌ای که به همّت اداره‌کلّ تأمین‌اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی تهیه شده است، رونمایی کرده و چنین اقداماتی را در ارتقاء سطح آگاهی عمومی نسبت به حقوق و وظایف متقابل با سازمان تأمین‌اجتماعی مفید و مؤثر دانست.
پس از این جلسه مدیران سازمان مرکزی به همراه مدیرکل و مدیردرمان استان آذربایجان‌شرقی از شعب یک و چهار تبریز و نیز بیمارستان‌های استاد عالی نسب و 29 بهمن تبریز بازدید کرده و از نزدیک مشکلات و چالش‌های بیمه ای و درمانی این استان را مورد بررسی قرار دادند. در پایان این برنامه بازدید در جلسه‌ای که در محل بیمارستان 29 بهمن تبریز منعقد شد، دکتر  رخشنده‌رو ضمن صدور دستورات لازم ، انجام بودجه ریزی عملیاتی را مرتفع کننده بسیاری از مشکلات مالی استانها دانست.
فضل‌زاده مدیرکل تأمین‌اجتماعی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به دستور مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در رابطه با انجام تهاتر املاک مازاد استان‌ها، گفت:‌احداث شعب یک و چهار تبریز از طریق تهاتر املاک مازاد قابل انجام است و انجام این کار باعث رفع مشکلات و تسهیل خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان خواهد شد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha