زمان انتشار: ۱۳۹۱ يکشنبه ۲۴ دي ساعت 10:26 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ساعت 10:26    تعداد بازدید: 66    کد مطلب: 179

چهاردهمین دوره مسابقات قرآن ویژه کارکنان سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار شد
چهاردهمین دوره مسابقات قرآن ویژه کارکنان سازمان تأمین‌اجتماعی با حضور مدیرعامل، مشاور اجرایی مدیرعامل، مدیرکل و مدیردرمان تأمین‌اجتماعی خراسان رضوی و 230 نفر از شرکت‌کنندگاه در 4 رشته حفظ، قرائت، مفاهیم و ترتیل در دو بخش خواهران و برادران به مدت 3 روز در شهر مقدس مشهد برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مدیردرمان تأمین‌اجتماعی خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه مسابقات گفت: در ایام رحلت پیامبراکرم (ص) و شهادت امام‌رضا (ع) فرصت میزبانی مسابقات به ما هدیه شده و این توفیق بسیار باارزش است.
دکتر علی‌رضا زاده با تقدیر و سپاس از انتخاب شهرمقدس مشهد به عنوان میزبان مسابقات قرآنی توسط مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، افزود: در یک ماهه گذشته جلسات متعدد و تلاش‌های شبانه‌روزی زیادی انجام شد تا به صورت شایسته‌ای به قاریان و شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقه خدمات مناسب ارائه کنیم.
مدیرکل تأمین‌اجتماعی خراسان رضوی نیز در این مراسم با اشاره به عنایت ویژه امام رضا (ع) به زوار در این ایام گفت: امیدوارم زوار و کارکنان از این ایام بهترین بهره لازم را کسب کنند.
محمد قوامی نیز با تقدیر از پی‌گیری‌های مدیرعامل در برگزاری شایسته مسابقات افزود: برای برگزاری شایسته مسابقات در ایامی که خیل عظیمی از زوار در شهر مقدس مشهد حضور دارند از مدت‌ها قبل واحدهای مختلف ستاد مرکزی و استان مشارکت جدی داشته‌اند.

 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha