زمان انتشار: ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۷ دي ساعت 15:41 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷ ساعت 15:41    تعداد بازدید: 92    کد مطلب: 188

مدیردرمان تأمین‌اجتماعی زنجان:
افتتاح درمانگاه تأمین‌اجتماعی خدابنده در ایام دهه فجر
مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان زنجان گفت: در اجرای عدالت‌محوری دولت خدمتگزار و به منظور بهره‌مندی بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی شهرستان خدابنده از خدمات درمانی مستقیم و رایگان سازمان، درمانگاه سهروردی تأمین‌اجتماعی، همزمان با ایام‌ا... دهه مبارک فجر سال‌جاری افتتاح می‌شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر علی محمدی در این باره افزود: نیروی انسانی این درمانگاه در قالب آزمون استخدامی در تیر سال‌جاری شرکت و پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه حضوری جذب و آماده شروع به کار هستند.
مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان زنجان همچنین در زمینه امکانات پزشکی و پیراپزشکی این مرکز درمانی گفت: این مرکز درمانی به صورت درمانگاه سرپایی عمومی بوده و شامل پزشک عمومی، مامایی، تزریقات و پانسمان و در قسمت پیراپزشکی شامل آزمایشگاه، داروخانه و نوار قلب خواهد بود.
این مقام مسئول همچنین درخصوص اعتبار لازم بابت تجهیز لوازم اداری و راه‌اندازی امکانات پزشکی درمانگاه فوق اظهار داشت: بالغ بر 600 میلیون تومان پیش‌بینی شده که تاکنون بیش از 300 میلیون تومان آن هزینه شده و مابقی بابت راه‌اندازی تجهیزات و خرید سایر لوازم از محل بودجه ابلاغی هزینه خواهد شد.
همچنین بابت تغییر کاربری این درمانگاه از اداری به درمانی بیش از 130 میلیون تومان هزینه شده است.
این درمانگاه در طبقه همکف شعبه تأمین‌اجتماعی این شهرستان مستقر بوده و در فضایی حدود 300 مترمربع خدمات درمانی ارائه خواهد شد.
با افتتاح این درمانگاه، بیماران و بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی، خدمات فوق را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha