زمان انتشار: ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۷ دي ساعت 15:31 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷ ساعت 15:31    تعداد بازدید: 42    کد مطلب: 189

توجه به مقوله تأمین‌اجتماعی، از ضروریات جامعه است
نماینده مردم بندرعباس و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای‌اسلامی در بازدید از اداره‌کل تأمین‌اجتماعی استان هرمزگان، گفت: توجه به مقوله تأمین‌اجتماعی از ضروریات جامعه است و نگاه مسئولین باید نگاه ویژه‌ای به تأمین‌اجتماعی در کشور باشد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، آرامی با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: باتوجه به خدمات گسترده‌ای که تأمین‌اجتماعی به قشر عظیمی از مردم کشور ارائه می‌نماید، وضعیت ارائه خدمات این سازمان نسبت به طیف وسیع بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران آن ستودنی است.
وی با بیان اینکه بخش اعظم مستمری‌بگیران، تحت‌پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی هستند، گفت: توجه ویژه این سازمان در پرداخت‌های به موقع مستمری این قشر بسیار مطلوب است و باتوجه به شرایط موجود اقتصادی، پرداخت حقوق مستمری‌بگیران به موقع صورت می‌گیرد.
نماینده مردم بندرعباس ضمن بیان ارزیابی مطلوب ارائه خدمات از سوی تأمین‌اجتماعی استان هرمزگان اظهار داشت: تأمین‌اجتماعی این استان از معدود سازمان‌هایی است که خدمات مطلوب به روز و مؤثری به جمعیت تحت‌پوشش خود ارائه می‌نماید.
آرامی بااشاره به وضعیت مطلوب سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان، از مقامات ارشد سازمان تأمین‌اجتماعی، خواستار توجه بیشتر در بخش سرمایه‌گذاری به ویژه شرکت شستا در این منطقه شد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha