زمان انتشار: ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۲ دي ساعت 11:48 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲ ساعت 11:48    تعداد بازدید: 72    کد مطلب: 197

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد:
تسریع در راه‌اندازی بیمارستان 96 تختخوابی تأمین‌اجتماعی بیرجند
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهان راه‌اندازی و بهره‌برداری از بیمارستان 96 تختخوابی تأمین‌اجتماعی بیرجند در استان خراسان جنوبی شد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، کاوه اشتهاردی در بازدید از بیمارستان شهید دکتر رحیمی بیرجند با بیان این مطلب گفت: سفر به استان خراسان جنوبی به منظور بررسی وضعیت خدمات‌رسانی ادارات و سازمان‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام گرفته است و با بررسی مشکلات زمینه حل و فصل آن را فراهم خواهیم کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون اظهار داشت: سازمان تأمین‌اجتماعی خدمات خوبی به بیمه‌شدگان ارائه می‌کند و با افتتاح بیمارستان 96 تختخوابی در بیرجند زمینه برای ارائه خدمات و بالا بردن رضایت مردم این استان فراهم خواهد شد.
وی تصریح کرد: در دیدار با استاندار خراسان جنوبی خواهان مشارکت و اقدامات مؤثر و مناسب برای راه‌اندازی بیمارستان جدید تأمین‌اجتماعی بیرجند شدیم که نتیجه این مشارکت خدمت به مردم خوب استان خراسان جنوبی است.
مدیردرمان تأمین‌اجتماعی خراسان جنوبی نیز در این بازدید گفت: اقدامات مؤثری برای توسعه خدمات درمانی در مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان انجام گرفته است.
دکتر فرزاد فیروزی افزود: درحال‌حاضر کمبود نیروی انسانی متخصص، کمبود فضای فیزیکی و مشکلات ارزی برای تأمین تجهیزات مهمترین چالشی است که با آن مواجه هستیم و تلاش ما این است که با وجود مشکلات خدمات ارائه شده به بیمه‌شدگان، بالاترین درصد رضایتمندی آنان را فراهم کند.
وی افزود: کمبود پزشک و نیروی متخصص باعث شده در مواردی نتوانیم خدمات مناسب به بیمه‌شدگان ارائه کنیم و همکاری سازمان تأمین‌اجتماعی و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می‌تواند در حل این مشکل کارگشا باشد.
وی اظهار داشت: عملیات اجرایی بیمارستان 96 تختخوابی تأمین‌اجتماعی بیرجند با جدیت درحال انجام است و پی‌گیری و تأکید مدیران ارشد سازمان نیز بر انجام سریع و باکیفیت پروژه‌های سازمان در استان‌ها است.

 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha