زمان انتشار: ۱۳۹۸ جمعه ۱۰ خرداد ساعت 21:50 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۱۰ ساعت 22:10    تعداد بازدید: 2390    کد مطلب: 80394

سرپرست سازمان تامین اجتماعی در پی حمله اینترنتی یک گروه خرابکار اعلام کرد:
امنیت کامل تمامی سامانه‌ها، اطلاعات و سوابق بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران و کارفرمایان محرز است/ جای هیچ نگرانی نیست
به دنبال حمله اینترنتی صورت گرفته به پایگاه خبری سازمان تأمین اجتماعی، سرپرست این سازمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از امنیت کامل اطلاعات و سوابق بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران خبرداد و از تلاش های صورت گرفته برای مقابله با این اقدام خرابکارانه تشکر کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

لازم است از تلاش و همدلی کارشناسان حوزه راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی، شرکت خدمات ماشینی تامین و سایر ادارات کل و عزیزانی که در روز گذشته تا بامداد امروز با تلاش خود توانستند از تمامی سامانه‌های اطلاعاتی سازمان تامین اجتماعی در برابر حملات گروه خرابکار اینترنتی محافظت کنند تقدیر و تشکر کنم.

همکاران بنده در کمترین زمان ممکن از این حمله آگاه، در سریعترین زمان ممکن وارد عمل شده و مقابله کرده و ابعاد فنی را بطور کامل بررسی و اقدامات لازم را انجام دادند. البته این گروه برای دقایق بسیار کوتاهی توانست به سایت خبری سازمان؛ تاکید می‌کنم سایت خبری، نفوذ کرده و اطلاعات مبهم و دستکاری شده خود را منتشر کند که بلافاصله با واکنش کارشناسان سازمان مواجه شد.

خوشبختانه بررسی‌های دقیق تیم‌های فنی حکایت از صحت و سلامت تمامی سامانه‌ها، اطلاعات و سوابق بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران و کارفرمایان عزیز دارد و جای هیچ نگرانی نیست. در ضمن مراکز و نهادهای مسئول نیز پیگیری‌های لازم و قانونی را از ساعت‌های اولیه دیروز آغاز کرده‌اند که از این عزیزان هم سپاسگزارم.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha