زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۰ تير ساعت 16:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۰ ساعت 19:02    تعداد بازدید: 216    کد مطلب: 81718

دیدار مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با همکار پیشکسوت این سازمان
دکتر مصطفی سالاری همزمان با هفته تأمین اجتماعی با حضور در منزل آقای محسن تقوی، از همکاران پیشکسوت این سازمان فرارسیدن هفته تأمین اجتماعی را تبریک گفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سالاری در این دیدار گفت: توصیههای همکاران بازنشسته درباره تلاش مجاهدانه و توام با صداقت در خدمت به مردم برای ما بسیار ارزشمند است.

وی سلامتی و شادابی آقای محسن تقوی را باعث خوشحالی دانست و گفت: در حال حاضر جامعه تحت پوشش سازمان نیمی از جمعیت کشور را شامل می‌شود و امیدواریم مدیران و همکاران بتوانند به گونه‌ای به جامعه خدمت کنند که بتوانیم در آینده به فعالیت در این سازمان افتخار کنیم.

در این دیدار محسن تقوی، همکار بازنشسته سازمان تامین اجتماعی نیز گفت: کارکنان سازمان با صداقت و تلاش مجاهدانه باید در خدمت جامعه تحت پوشش باشند تا کارگران و بازنشستگان در نتیجه زحمات کارکنان سازمان بتوانند زندگی توام با رفاه و آرامش داشته باشند.

تقوی از مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان تأمین اجتماعی تشکر کرد و گفت: حضور شما در منزل همکار بازنشسته سازمان نشانه توجه ویژه به همکاران سازمان است و با پشتیبانی و همدلی کارکنان می‌توانید مسیر اعتلای سازمان را با موفقیت طی کنید.

آقای تقوی متولد سال 1301 است و از سال 1333 در سازمان تأمین اجتماعی استخدام شده و سال 1356 به بازنشستگی رسیده است.

 

گزارش تصویری دیدارمدیرعامل و مدیران ارشد سازمان با بازنشسته همکار به مناسبت هفته تامین اجتماعی

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha