printlogo


کد خبر: 198تاریخ: 1391/10/12 10:51
تمدید گواهینامه استاندارد ایزو 9001 - 2008 مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی تهران
تمدید گواهینامه استاندارد ایزو 9001 - 2008 مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی تهران
مدیرکل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران گفت: با انجام ممیزی خارجی مدیریت کیفیت، گواهینامه استاندارد بین‌المللی ایزو 9001 – 2008 این اداره‌کل تمدید شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر سیدعلی جمالیان با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: ممیزی خارجی فرصتی برای بهبود فرایندهای اجرایی و تطابق با الزامات جهانی ایزو بود.
وی گفت: با بهره‌گیری و بهبود فرایندها، اعتبار اداره‌کل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران در سطح استانی و کشور ارتقاء می‌یابد.
جمالیان با تقدیر از تلاش‌ تمامی کارکنان و دست‌اندرکاران تیم ممیزی و دفتر بهبود کیفیت ابراز امیدواری کرد تا پروژه سیستم مدیریت کیفیت در این اداره‌کل با هدف ایجاد زیرساختی مناسب برای ارتقاء سیستم‌های مدیریت و بهبود کیفیت خدمات، تداوم یابد.
همچنین دکتر مرتضی تمدن استاندار تهران در نشست شورای سلامت استان تهران با اشاره به آغاز طرح پزشک خانواده از تیر سال‌جاری گفت: استقبال کم مردم موجب شده اجرایی شدن این طرح به کندی انجام شود.
وی با بیان اینکه عدم آگاهی خانواده‌ها از کاهش 20 درصدی هزینه‌های درمان از مهمترین عوامل استقبال محدود طرح پزشک خانواده بوده، افزود: مشکلات بودجه‌ای و مسائل شرکت‌های بیمه‌ای نیز از دیگر موانع اجرای سریع این طرح است.
استاندار تهران درخصوص میزان اعتبار این طرح گفت: برای اجرای طرح پزشک خانواده، 12 میلیارد تومان بودجه نیاز است که تاکنون 4 میلیارد تومان آن تأمین شده است.
 


لینک مطلب: http://en.tamin.ir/News/Item/198/2/198.html