• ۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
  • اِسَّبِت ٢٢ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Saturday, August 24, 2019
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی توریسم درمانی را از عرصه‌های مهم همکاری میان ایران و عراق دانست و گفت: آماده انتقال تجربیات در رابطه با بیمه‌های اجتماعی و همچنین ارائه خدمات توریسم درمانی به عراق هستیم.
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی تأمین‌اجتماعی:
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تأمین‌اجتماعی فعال‌سازی پروژه‌های سرمایه‌گذاری و کارآمدی دارایی‌های راکد را از اولویت‌های اقتصادی این سازمان دانست و افزود: این موضوعات در بودجه سال‌جاری نیز مورد توجه قرار گرفته است.
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی:
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: بودجه سال‌جاری در اختیار تمامی واحدهای سازمان قرار گرفت و با مشارکت و مشورت همه واحدها تهیه و تنظیم شد.
عضو هیأت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی:
عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی توجیه اقتصادی، اشتغال‌زایی و ایجاد ارزش افزوده را از مهمترین مولفه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی این سازمان دانست.
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اقتصاد مقاومتی را نقشه راه بلند مدت برای اقتصاد کشور دانست وافزود: اهداف اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در مأموریت های سازمان تأمین اجتماعی تبیین شده است.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار ویژه
بیشتر
آخرین خبرها پربیننده ترین ها  
دکتر محمد خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران با حضور در برنامه تلویزیونی انعکاس شبکه طبرستان به تبیین و تشریح عملکرد مدیریت درمان استان پرداخت. برنامه ها و استراتژی سازمان در خصوص ارتقاء سطح حوزه درمان و چالش ها و فرصت های پیش رو در حوزه های کلان مدیریت درمان مازندران از اهم موارد این برنامه بوده است. پیشرفت 93 درصدی ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول جشنواره ایمنی، اعتبار بخشی و آموزش به بیمار برای اولین بار در استان چهارمحال و بختیاری با هدف توجه بیش از پیش مدیران نظام سلامت و ارائه دهندگان خدمات سلامت با حضور کارکنان بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) شهرکرد و سایر بیمارستانهای استان‌های اصفهان، یزد، کاشان، تهران و چهارمحال و بختیاری در ۱۳ محور اصلی شامل ایمنی و بیمار، کنترل عفونت، دارو و ایمنی، تجهیزات و غیره برگزار شد. هفته دولت فرصتی برای ترسیم الگوی های ایثار و خدمت است راهبرد سازمان تامین اجتماعی جلب رضایت مندی مراجعین و کسب اعتماد عمومی است به مناسبت عید سعید غدیر خم و با حضور مدیران وکارکنان دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی جشن تجلیل از سادات شاغل در ادارات این دستگاهها برگزار شد . ارتقای سلامت روحی و روانی بازنشستگان همگام با ارتقای سطح معیشت بازنشستگان از اولویت های سازمان تأمین اجتماعی است ثبت نام کارگران ساختمانی در سامانه پیش بینی شده الزامی است تجلیل اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر از سفیر فرهنگی و ورزشی طبابت، امری الهی است
آموزش و پژوهش راه‌اندازی سامانه ویژه شناسائی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی پرداخت به موقع حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان اولین اولویت سازمان تامین اجتماعی است ثبت نام کارگران ساختمانی در سامانه رفاهی الزامی است برای تداوم خدمات سازمان تامین اجتماعی به جامعه تحت پوشش دغدغه نگران‌کننده‌ای نداریم / حذف دفترچه تأمین اجتماعی در مراکز طرف قرارداد پس از تکمیل سامانه پرونده الکترونیک وزارت بهداشت عملیاتی می‌شود پیام تسلیت ریاست بیمارستان شفا مسجدسلیمان به مناسبت درگذشت نابهنگام همکار گرامی گودرز خدادادی قانون بخشودگی جرائم بیمه ای در تمامی شعب سازمان تامین اجتماعی در حال اجرا است/ سیزده شهریور آخرین مهلت اجرای این قانون است بازرسی از تمامی کارگاه های تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی الکترونیکی انجام می شود نحوه ابلاغ الکترونیک احکام مطالباتی کارفرمایان سامانه خدمات غیر حضوری مسائل شرکای اجتماعی در شورای تحول راهبردی سازمان تامین اجتماعی به بحث گذاشته می شود